face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Jak obchodovat binární opce

Kdo si obchodování ještě nevyzkoušel, může mít pocit, že se jedná o příliš komplikovanou věc, a to ho odradí. Ale zbytečně. Binární opce mě zaujaly právě svojí jednoduchostí, a to jak na pochopení, tak na realizaci samotných obchodů.

Je zřejmé, že se pořád jedná o obchodování na burze, takže si musíte připravit nějaký plán, podle kterého budete vstupovat do obchodů. Ten si musíte natrénovat a až pak můžete začít riskovat skutečné peníze.

Ale vraťme se k tomu, jak obchodovat binární opce. Jedná se o několik velmi prostých kroků. Řekněme, že budete obchodovat základní High/Low opce. Doporčuju si vždy nejdřív zvolit aktivum, které obchodujete, protože bývá tendence na to zapomínat, a pak vstupujete na úplně jiném trhu, než jste chtěli.

Takže si u binární opce nejdříve vyberete z menu, co budete obchodovat. Třeba akcie firmy Coca Cola. Pak už vám zbývají jen dvě věci. První je zvolit směr, kterým se cena pohne, respektive stranu, na které podle vás cena bude, až vyprší splatnost opce.

Druhá věc je částka, kterou do opce investujete. Určitě nikdy neriskujte celý svůj účet, maximálně tak jednu desetinu, víc určitě ne. Z této částky se odvine výsledek vašeho obchodu. Pokud stranu trefíte, získáte navíc tolik procent z té částky, kolik se ukazuje u příslušné opce, většinou tak 85 procent. Pokud stranu netrefíte a obchod vám nevyjde, tak přijdete o částku, kterou jste investovali.

A to je všechno, když to shrnu, tak zvolíte druh opce, obchodovaný trh, směr pohybu ceny a částku. Takhle prosté je po technické stránce obchodování binárních opcí.
06.03.2014 18:55:38
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one