face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Jak se postavit k obchodování

V různých diskuzích na internetu jsem zaznamenal vášnivé debaty o tom, jak je lepší obchodovat binární opce, jestli přes price action, ukzatale nebo třeba automatické obchodní systémy. Spousta lidí pak ztrácí čas účastí v takových diskuzích.
Podle mě je to úplně zbytečné. Pokud vám něco funguje a vydělává peníze, obchodujte to a nehádejte se s ostatními, co je lepší. Každý jsme jiný, každý má jiný vkus, každému se líbí něco jiného, takže je logické, že se všichni neshodnou na tom, který přístup ke strategiím je nejlepší.

Hloupé je, že pak takových diskuzí chytnou nezkušení lidé a utvářejí si své názory podle nich. Nejlepší cesta je ta vlastní. Sedněte si ke grafům a zkoušejte, co vám bude fungovat. Inspirovat se nechat můžete, ale nepřebírejte závěry ostatních, všechno si vyzkoušejte a ověřte.

Pokud něco prokazatelně nemá výsledky, tak s tím neztrácejte čas a zkuste něco jiného. U binárních opcí se dá relativně snadno měřit, co má jakou výkonnost, stačí pár desítek obchodů, a budete mít jasno. A ty se dají relativně snadno natestovat na historických datech.

Takže určitě nepřejímejte hotové systémy od někoho s tím, že je hned začnete obchodovat se svými penězi. Mohli byste se hodně spálit. Důvěřujte sobě a svému úsudku, vaše vlastní výsledky vás budou vést a ukážou, která cesta je efektivní a která nikoliv.
28.06.2015 12:09:57
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one