face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Jakou zvolit strategii pro kryptoměny

Krypto

Krypto

Při obchodování binárních opcí nebo Forexu se obchodníci často soustředí na tak zvanou technickou analýzu, ale pro kryptoměny se mi jeví jako vhodnější analýza fundamentální.
Technická analýza spočívá v práci s cenovými grafy, ve zkoumání různých cenových formací, které se opakují, a snaze je využít při budoucích obchodech.

Oproti tomu analýza fundamentální zkoumá informace týkající se daného podkladového aktiva a snaží se interpretovat jejich dopady na vývoj ceny.

Vzhledem k tomu, jak jsou kryptoměny volatilní a hýbou se často všechny naprosto stejně, je zřejmé, že fundamentální analýza teď moc uplatnění nenajde. Z krátkodobého hlediska, protože obchodování s digitálními měnami dominují spekulace a především manipulace. A s těmi moc nezmůžete.

Ale myslím si, že z dlouhodobého hlediska převáží fundamenty, stejně jako například u akcií. Proto když nyní zvažuju, jakou kryptoměnu nakoupit a dlouhodobě držet, analyzuju, k čemu ta měna je, kdo ji vyvíjí, jaký má účel a použití, jestli je o ní zájem v komerční sféře a tak dále.

Z dlouhodobého hlediska totiž podle mě porostou právě měny, které mají silný vývojový tým, které řeší nějaký skutečný problém a o které se zajímají firmy pro skutečné nasazení.

To je podle mě nejrozumnější strategie pro obchodování kryptoměn. Honit se za krátkodobými obchody a bojovat s manipulacemi cen je extrémně obtížné, vydělat tímto způsobem je hodně těžké a většina lidí naopak prodělá.

Ano, dlouhodobé držení vám nepřinese peníze zítra, příští týden nebo za měsíc. Ale přijde mi to jako bezpečnější forma spekulace s větší nadějí na úspěch.
04.04.2018 17:40:40
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one