face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Kde studovat grafy pro binární opce

metatrader

metatrader

Pokud to s tradingem opcí myslíte vážně, budete potřebovat nějaký nástroj pro analýzu cenových grafů. Za předpokladu, že chcete uspět pomocí technické analýzy. Protože je zřejmé, že pokud chcete obchodovat ekonomické zprávy, grafy tolik studovat nebudete.
A kde tedy grafy sledovat? Samozřejmě je tu mnoho oline nástrojů, jako třeba Google Finance nebo Patria, kde si můžete vyhledat podkladová aktiva, která chcete obchodovat, a sledovat jejich grafy. To je ale jen mírně pokročilý nástroj.

Střední cestu dnes už představují platformy některých brokerů, jako třeba Topoption má pokročilé grafy, které umožní zobrazení různých ukazatelů, takže je možná základní technická analýza. Ovšem nedostanete se moc do historie, takže jsou tu jistá omezení.

Nejpokročilejší cestou je specializovaný software, který grafy zobrazuje a umožňuje s nimi poměrně rozsáhle pracovat. Nejpopulárnější je Metatrader (návod zde), který umožní dobrou práci s grafy a ukazateli, a to i v celkem rozsáhlé historii.

Můžete tak při obchodování binárních opcí sledovat třeba i 20 trhů najednou, když si grafy vyskládáte jako dlaždice, takže máte rychlý přehled, co se kde děje. To se dá také využít pro inter market analýzu, když chcete obchodovat ve směru korelujících aktiv.

Podstatné je, že je Metatrader zadarmo, takže vám umožní si s grafy hrát, studovat je a backtestovat do nekonečna.
14.05.2015 18:54:10
ggti
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one