face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Které druhy binárních opcí dávají smysl

opce.jpg
V tomto článku představím svůj čistě osobní názor na to, které typy binárních opcí má podle mě smysl případně obchodovat.
Jak asi víte typů binárních opcí je celá řada. Jak první tu ale byl samozřejmě high/low, ve kterém spočívá celé kouzlo binárních opcí. Stačí jen správně určit, jestli se cena pohne v rámci určitého časového intervalu nahoru nebo dolů.

To s sebou přináší řadu výhod a zjednodušení vůči klasickému obchodování se stop lossy a take profity. Podobně zajímavé mi přijdou KIKO opce, kde je čas nahrazen cenovým pohybem. Princip ale zůstává stejný, buď bude zasažena jedna nebo druhá cenová úroveň, a je nám jedno kdy.

Tyto dva druhý opcí zachovávají onu binárnost, která dělá tento nástroj tak specifickým a v určitých ohledech zajímavějším než ostatní.

Pak jsou tu ale další druhy, jak touch, boundary nebo třeba ladder, které podle mě zbytečně ztrácejí některé výhody. Ano, pořád si nemusíte lámat hlavu se stop lossem, ale už se musíte zajímat o to, jak velký pohyb cena udělá během určitého časového intervalu.

Takže podle mě přicházíte o polovinu výhod, které jinak můžete mít. Navíc nejvyšší návratnost zpravidla nabízejí právě high/low opce, což je podle mě další důvod se jich držet.

Opakuji ale, že se jedná čistě o můj vlastní názor, takže nevylučuji, že někomu budou sedět i ty opce, které podle mě už tolik smysl obchodovat nemá.
31.05.2016 16:44:45
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one