face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Milan Thomas a Martin Kollár

Martin Kollár

Martin Kollár

Pokud byste chtěli investovat své peníze s Martinem Kollárem nebo Milanem Thomasem, raději si to dobře rozmyslete, abyste o ně nepřišli.
Martin Kollár říká, že vás naučí obchodovat binární opce tak, abyste se stejně jako on stali milionáři. Problém je ten, že je Kollár lhář, který s obchodováním nemá nic společného.

Je to vymyšlená postava, ke které podvodníci využili obrázky z fotobanky. Jediným cílem Obchodního ústavu je vás dotlačit k vybranému brokerovi, abyste mu poslali peníze, protože za to Kollár dostane provizi. Takhle tyto podvody fungují.

Ostatně odhalit to lze snadno i bez hlubších znalostí binárního obchodování. Podívejte se na stránku Business Magazine, která o Kollárovi píše. Žádný skutečný magazín to není, všechny odkazy na rubriky a jiné zprávy vedou na stránku Obchodního Ústavu. Ten článek je prostě jen lež s účelem vás připravit na další kroky.

Obdobně funguje podvodník Milan Thomas. Ten vás láká na obchodování na Forexu jeho údajně zázračnou metodou, která je však nekonkrétní a v dané podobě prodělečná. Opět se jedná je o reklamu určitému brokerovi.

Thomas říká, že když šla cena určitého aktiva dlouhou dobu dolů, máte nakupovat, protože už určitě začne růst. A opačně. A to je samozřejmě nesmysl. Cena může klesat nebo růst klidně i roky.

Naučit se předpovídat momenty obratu ceny je velmi těžké, je to protitrendové obchodování, které nelze doporučit začátečníkům.

Ale to Thomasovi nemusíme vysvětlovat, protože se opět jedná o vymyšlenou postavu, tentokrát s kradenými fotkami. Navíc jeho stránky existují v několika verzích, přičemž pokaždé jsou fotky jiné, což jen dokazuje předchozí tvrzení.

Pořád platí, že vám peníze nikdo zadarmo vydělávat nebude, tedy ani Kollár nebo Thomas. Burzovní obchodování je řemeslo, které je třeba se naučit, abyste v něm mohli být úspěšní. Proto nehledejte někoho jiného a učte se obchodovat sami.
22.02.2017 17:07:16
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one