face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Vývoj na poli brokerů binárních opcí

broker.jpg
V posledních měsících prochází důležitým vývojem regulace binárních opcí, což se odráží v nabídce makléřských společností.
Makléři musí jednoduše reagovat na to, co jim regulátoři nařizují. Naštěstí pro obchodníky jsou to opatření, která obchodování s tímto investičním nástrojem činí transparentnějším.

Už delší dobu musí všechny společnosti, které sídlí na Kypru, což je velká většina, být regulované. K tomu se přidala řada dalších opatření. Bylo to například zakotvení možnosti zrušit obchod prvních pár sekund po jeho otevření. Jedná se o opatření proti nechtěným skluzům v plnění.

Dále pak museli brokeři do svých obchodních platforem zakomponovat celou řadu důležitých informacích o cenách, jak se tvoří, kdo je dodavatelem likvidity, přehled historických cen a tak dále.

A nejnovější změna se týká bonusů, které budou muset skončit, protože si to přeje ESMA. Ta totiž zastává názor, že bonusy, které nejsou okamžitě směnitelné za peníze, pouze pobízejí k vyššímu riskování, což je u investičního obchodování nežádoucí.

Protože pokud se nedaří a začneme obchodování ztrátami, ty se odečítají z vkladu, a nikoliv z bonusu. A to může vést ke zrychlenému vymazání účtu, přičemž obchodník nikdy nesplní obratovou podmínku, takže na bonus nikdy nedosáhne, nikdy si ho nebude moct vybrat.

Na závěr bych ještě zmínil, že před časem byly zakázány také opce s kratší než minutovou splatností, i když původně měly zmizet i ty minutové. To by bývalo jen dobře, protože minutové obchody jsou čistý hazard.

A ještě připomenu, že tohle všechno se týká jen regulovaných brokerů z Kypru. Na tomto ostrově sídlí drtivá většina brokerů regulovaných v Evropské unii.
01.12.2016 18:00:57
ggti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one