face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

O binárních opcích

Tento blog bych rád věnoval binárním a jejich obchodování. Binární opce jsem objevil teprve nedávno a hned mě zaujaly svojí jednoduchostí. Vrhnul jsem se do jejich obchodování a zjistil jsem, že až tak jednoduché není, nicméně jsem dospěl k závěru, že stojí za to vytrvat.

Binární opce jsou v podstatě jen nástroj pro jiný způsob obchodování na burzách. Opce se vždy týká nějakého aktiva, třeba měnového páru nebo akcie, a vy spekulujete, zda cena tohoto aktiva poroste nebo půjde dolů. To je vše. Jednoduché, že? Co už ale není tak snadné, je se trefovat tak často, abyste na binárních opcích vydělávali peníze. Ale nemožné to podle mě není.

Dobré je, že vám může být jedno, jak moc se cena pohne, u binární opce je důležitý pouze směr. Máte to tedy 1:1 jestli se strefíte, ale pokud ano, zisk bývá zpravidla „jen“ kolem 85 % procent. To sice není málo, ale je třeba si uvědomit, že to znamená, že se musíte trefovat do správného směru ve více než polovině případů, abyste na binárních opcích vydělávali. Na to je třeba trochu tréninku a sledování grafů.

Na druhé straně padesátiprocentní úspěšnosti byste měli ze statistického hlediska dosahovat náhodným vstupováním do obchodů, takže o trochu lepší úspěšnost není nereálná, pokud budete v trzích vyhledávat specifické situace. Dobré je se dívat, kde cena dříve nějakým způsobem reagovala, a na těchto úrovních obchodovat.

Pak už by neměl být problém u binárních opcí dosahovat šedesáti a víceprocentní úspěšnosti, která vám zajistí ziskovost. V každém případě doporučuji si každý obchodní systém nejdříve vyzkoušet s virtuálními penězi, než se pustíte do obchodování opcí s vlastním kapitálem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one